Telefon Numaramız
WhatsApp Hattımız
Instagram Hesabımız
Logo Go Wings

Logo Go Wings

Logo Go Wings

Logo Go Wings

ONLİNE FİYAT LİSTESİ VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

GO Wings İle İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın!

30 yılı aşkın süredir iş uygulamaları üreten Logo’nun uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübelerini yeni nesil teknolojiler kullanarak, kullanım kolaylığı hedefiyle geliştirdiği yeni ürünü GO Wings; kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Tam kapsamlı çözüm sunan GO Wings ile KOBİ’ler, iş süreçlerini verimli ve etkin yönetirken süreçlerdeki hataları azaltmış ve hız kazanmış oluyorlar.

Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturun
Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen GO Wings’in göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişimenizi mümkün hale getiriyor. GO Wings ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkânı sunan GO Wings, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.
App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin
Logo’nun GO Wings Çözümleri’nin sahip olduğu app-in-app özelliği ile;
  • Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,
  • Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirilebilme imkânı,
  • İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da kullanılabilme fırsatı,
  • En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuyor.

Ürünler ile birlikte gelen app ya da widget’ların yanı sıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.

Finansal Verilerinizi Yorumlayarak Doğru Adımları Belirleyin

GO Wings ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirerek, tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebilirsiniz. Banka kredi takip özelliği ile bankalardan aldığınız ticari kredileri etkin bir şekilde izleyebilir, kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumunuzu güncel olarak görüntüleyerek kredilerinizin geri ödemesini planlayarak nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Güncel Yasal Mevzuatlara Tam Uyumlu Çalışın
Yasal mevzuata tam uyumlu bir yapıda olan GO Wings ile tüm kayıtlarınızı güven içerisinde yönetebilirsiniz. GO Wings ile standart hesap planınızı otomatik olarak oluşturabilir, hiyerarşik yapıdaki ana hesap, alt hesaplar gibi hesaplarınızı dilediğiniz gibi tanımlayabilirsiniz. Diğer modüller ile tam entegre çalışan muhasebe modülü üzerindeki entegrasyon özelliği sayesinde belge tipine göre oluşturduğunuz kayıt şablonları ile muhasebeleştirdiğiniz belgelerinizi ve fişlerinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca her ay başında paylaşmanız gereken BA-BS formlarınızı da elektronik ortamda hazırlayabilir, e-Beyanname özelliği ile vergilendirme dönemlerinizde hız kazanabilirsiniz.
Stok Operasyonlarınızı Denetim Altına Alın
GO Wings ile anlık stok durumunuzu izleyebilir, stok seviyelerinizi rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Stok maliyetlerinizi ise artık çok daha belirgin bir şekilde takip edebilirsiniz. Ayrıca, GO Wings ile stok kartlarınızı en ince detayına kadar görüntüleyebilir, resim ekleyebilir, birden fazla birim tanımlayabilirsiniz. Sınırsız sayıda barkod tanımlarken, ürünlerinize seri ve lot numarası da ekleyebilirsiniz. Maliyetlendirme yönteminizi seçerek malzeme bazlı maliyetinizi takip edebilirsiniz.
Siparişten Teslimata Kadar Tüm Süreçlerinizi Etkin Yönetin
Tüm satış ve satın alma süreçlerinizi GO Wings ile çok daha kolay yönetebilirsiniz. Siparişinizi sisteme girdikten sonra irsaliye ve fatura döngüsünü hızlıca tamamlayabilir, siparişlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Aldığınız sipariş miktarı stok miktarından fazla ise otomatik olarak satın alma siparişi oluşturabilirsiniz. Satış koşullarınızı her satış belgesi (sipariş, irsaliye ve fatura) için ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Belgelerde birden çok para birimi kullanabilir, bu para birimlerine farklı koşullar tanımlayabilirsiniz. GO Wings ile ambar bazında da fiyat tanımlayabilir, oluşturduğunuz fiyat listelerini toplu bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Satıcı bazında satış hedeflerinizi belirleyebilir, satış performans ölçümü yapabilirsiniz.GO Wings ile tüm satın alma süreçlerinizi de kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sipariş aşamasından, malın teslim alınması ve fatura girişine kadar tüm aşamalarınızı hızlı bir şekilde organize edebilir, aldığınız fiyat, indirim ve ödeme koşullarının geçerlilik sürelerini ve bununla ilgili maliyetlerinizi yakından takip edebilirsiniz.
Hızlı ve Esnek Raporlama Çözümleri ile Büyük Resme Hakim Olun
GO Wings’in sunduğu interaktif raporlama aracı ile raporlarınızı tasarlayıp kaydederek, tasarım kriterlerinizi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bunun yanında raporlarınızı tabloya alabilir, gruplayabilir, ara toplamlar alarak dilediğiniz hesaplamayı yapabilirsiniz. Hızlı ve esnek yapısı sayesinde aklınıza gelen tüm raporları kolayca oluşturabilir, tüm verileriniz çerçevesinde verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.
Logo Çözüm Ailesi Entegrasyonlarıyla Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulun
Logo e-Devlet, Logo Mind İş Analitiği, Logo CRM, Logo İnsan Kaynakları gibi çözümlerle entegre olarak çalışabilen GO Wings ile süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca Logo Çözüm Ortakları’nın işletmenize ve sektörünüze özel geliştirmiş olduğu hızlı ve ekonomik uyarlama çözümleri ile ürününüzün fonksiyonlarını zenginleştirebilirsiniz.
Logo Çözüm Ailesi Entegrasyonlarıyla Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulun
Logo e-Devlet, Logo Mind İş Analitiği, Logo CRM, Logo İnsan Kaynakları gibi çözümlerle entegre olarak çalışabilen GO Wings ile süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Ayrıca Logo Çözüm Ortakları’nın işletmenize ve sektörünüze özel geliştirmiş olduğu hızlı ve ekonomik uyarlama çözümleri ile ürününüzün fonksiyonlarını zenginleştirebilirsiniz.
 
 
ONLİNE FİYAT LİSTESİ VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN