Telefon Numaramız
WhatsApp Hattımız
Instagram Hesabımız
Logo J-Guar

Logo J-Guar

Logo J-Guar

Logo J-Guar

J-Guar 3 İle Tüm Süreçlerde Etkin Yönetim

j-guar 3; işletmelere tedarikten satışa kadar tüm süreçlerinin verimli ve etkin yönetimini vadederken,
rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.
Rekabetçi bir iş ortamında büyümek, hem şirket içerisinde hem de distribütörlerle ve iletişimde olunan tüm kanallarla doğru ve güncel bilgileri güvenli biçimde paylaşmayı gerektirir. Dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle artan rekabette geride kalmamak için iş süreçlerinin verimliliğini artırmak bir zorunluluktur. Hiçbir işletmenin yapısı ve iş yapış şeklinin aynı olamayacağından yola çıkarak tasarlanan, şirketlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilecek esnek yapıdaki j-guar 3, çok sayıda konfigürasyon seçeneği ile iş süreçlerinizi tam olarak modelleyebilmenizi sağlar.

İşletmenizin ihtiyacına göre istediğiniz fonksiyonu j-guar 3’e dahil edebilir, eş zamanlı (concurrent user) kullanıcı sayılarını istediğiniz gibi artırabilirsiniz. Tek merkezden yönetilebilen j-guar 3 ile merkez ve şube yapılanmasına sahip şirketlerin farklı lokasyonlarındaki kullanıcıları sisteme eş zamanlı olarak uzaktan erişim sağlayabilir, birbirleri ile bağlantılı bir biçimde çalışabilirler. j-guar 3, grup şirketlerinize bağlı farklı organizasyonlar altındaki süreçlerinizi ortaklaştırmanıza ve konsolide raporlar alabilmenize de olanak sağlar.
Logo’nun İnsan Kaynakları, İş Analitiği, CRM Çözümleri gibi birçok tamamlayıcı uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışabilen j-guar 3 ile işletmeninizin tüm ihtiyaçlarına çözüm bulabilir, kurumsal süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. İnsan Kaynakları süreçlerinizde sadece ihtiyaç duyabileceğiniz modülleri satın alarak direkt j-guar 3 içerisinden de kullanabilirsiniz.

Modüler yapıda zengin fonksiyon kümesine sahip j-guar 3 ile;

 • Grup şirketlerinizi tek bir merkezden yönetirken şirketlerinizin süreçlerinin ortaklaşmasını sağlayabilir,
 • Tüm satış süreçlerinizi tek bir platform üzerinden takip ederken satış verimliliğinizi artıracak esnek kampanyaları yönetebilir,
 • Sevkiyat planlamanızı araç kapasite ve dağıtım rotalarına göre yapabilir,
 • Proje yönetimi sürecinizde kaynaklarınızın tam kontrolünü sağlayarak maliyetlerinizi düşürebilir,
 • Proje taahhüt alanında faaliyet gösteriyorsanız Primavera ve MS Project programlarıyla entegre çalışabilir,
 • Hak ediş, yeşil defter, metraj cetveli gibi dokümlerinizi hazırlayabilir,
 • Leasing, nakit akış, kredi işlemleriminizi yönetebilirsiniz.

 

Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturun
Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle tasarlanan j-guar 3; göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı ve kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. j-guar 3 ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlayabilir, gruplayabilir ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplayabilirsiniz. Kullanıcılarına hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan j-guar 3 ile oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapabilirsiniz.
Kişiselleştirilebilen, Estetik Arayüzlerle Kullanıcı Deneyimini Bambaşka Bir Boyuta Taşıyın/strong>
j-guar 3 içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. j-guar 3’ün bu özellikleri, programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeye olanak sağlıyor.
Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarınızdan Rahatlıkla Çalışın
Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin

j-guar 3 sahip olduğu app-in-app özelliği ile;

 • Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,
 • Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirilebilme imkânı,
 • İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da kullanılabilme fırsatı,
 • En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuyor.

j-guar 3 ile birlikte gelen app ya da widget’ların yanı sıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.

j-guar 3 ile tüm iş süreçlerinizi ofis dışından da takip edebilir, istediğiniz bilgilere Java destekli web tarayıcısı ile her yerden her an ulaşabilirsiniz.